Новини Станишівської сільської ради

Візит Президента України в Станишівську об’єднану територіальну громаду

17 січня 2019 року  Станишівську громаду з робочим візитом відвідав  Президент України Петро Олексійович Порошенко у супроводі  делегації у складі:   віце-прем'єр міністра України Геннадія Григоровича  Зубко, депутатів Верховної ради  України Олександра Васильовича  Ревеги та Володимира Юрійовича Арешонкова, голови Житомирської обласної державної адміністрації Ігора Петровича Гундича, голови Житомирської обласної ради Володимира Васильовича Ширми.

16:38 17.01.2019

«Уроки з підприємницьким тлом» - засідання предметно-методичної комісії вчителів фізико-математичного циклу

11 січня 2019 року в Луківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання предметно-методичної комісії вчителів фізико-математичного циклу з теми «Уроки з підприємницьким тлом». Активну участь у роботі семінару взяли вчителі всіх шкіл громади.

13:34 14.01.2019

Відкриття аптечного пункту в с. Лука

Сьогодні, 09.01.2019 р. в с. Лука, за участю сільського голови Станишівської сільської ради Юрія Матвійчука, відбулось урочисте відкриття аптечного пункту. На церемонії відкриття були присутні заступник сільського голови - Сокорчук В.М., виконуючий обовязки старости с. Лука - Безшкура О.С., головний лікар КНП "Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини" - Івчук В.В., члени виконавчого комітету і депутати Станишівської сільської ради, працівники структурних підрозділів Станишівської сільської ради та мешканці с. Лука.

12:19 09.01.2019

З Різдвом Христовим!

Вітаємо всіх з Різдвом Христовим! Нехай це світле свято принесе благодать і мир у Ваші домівки, добро і розуміння — у Ваші сім'ї, любов і радість — у Ваші серця, чуйність та щирість — у Ваші душі а також щастя і удачу — у Ваше життя. З Різдвом Христовим!

16:03 06.01.2019

Поїздка до столиці учні шкіл Станишівської громади

26 грудня 2018 року учні шкіл Станишівської громади подорожували до Києва. Поїздка була організована відділом освіти. Школярі побували на Софіївській площі біля головної ялинки. Кульмінацією екскурсії було відвідання Київського палацу дітей та юнацтва, де діти поринули у чарівний світ казки, переглядаючи шоу-виставу «Таємниця ялинкової іграшки». Виконком Станишівської сільської ради виносить подяку директору Палацу Добровольській Оксані Миколаївні за надану можливість нашим дітям побувати на новорічному заході.

14:01 04.01.2019

Настановча апаратна нарада 2019 року.

02 січня 2019 року відбулася настановча апаратна нарада при сільському голові Станишівської сільської ради. Ключовим питанням наради було питання організації та проведення профілактичної роботи по попередженню правопорушень в закладах освіти, а також відвідування занять учнями загальноосвітніх шкіл в І-му півріччі 2018-2019 навчального року. Також розглядалося питання виконання сільського бюджету за 2018 рік, так при плані 96 814 444,57 грн. фактично надійшло 102 702 316,60 грн.

16:29 02.01.2019

З Новим Роком!

Від усього серця вітаємо всіх із прийдешнім Новим Роком! Бажаємо Вам новорічної радості і непередбачуваного дива, чарівної історії і яскравих, веселих моментів. Нехай Новий рік подарує світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання і принесе щастя, добробуту, благополуччя і Божу благодать у Ваші домівки. З Новим Роком!

09:28 31.12.2018

Підсумки впровадження реформи децентралізації в Житомирському районі

27 грудня 2018 року у великій залі районної ради відбулось засідання Ради регіонального розвитку при Житомирській райдержадміністрації. На засіданні ради сільский голова Юрій Матвійчук презентував досягнення Станишівської об'єднаної територіальної громади в умовах децентралізації в період 2017-2018 років. Особливу увагу було зосереджено на стратегічному розвитку громади та реалізації проектів благоустрою сільських територій а також будівництва об'єктів соціальної інфраструктури, на 2019-2020 роки.

13:35 27.12.2018

«STOP насильство»

Одним із важливих завдань служби у справах дітей  є  виявлення на ранній стадії сімей, які неспроможні виконувати виховні функції та забезпечення захисту прав дітей. В рамках проведення в 2018 році Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства» та Всеукраїнського тижня права працівниками служби у справах дітей Станишівської сільської ради спільно з адміністраціями ЗНЗ та відділом освіти здійснено ряд профілактичних заходів.

15:43 26.12.2018