Новини Станишівської сільської ради

Спортивні змагання з волейболу серед дівчат

18 січня 2019 року на базі Луківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися спортивні змагання з волейболу серед дівчат. У заході взяли участь команди шкіл Станишівської сільської ради, заступник сільського голови Сокорчук В.М.

18:56 21.01.2019

Зустріч з дітьми громади, які перебувають на вихованні в ДБСТ родини Франькевич

Служба у справах дітей Станишівської сільської ради здійснює постійний супровід дітей, вилучених з неблагополучних  сімей, турбується про їх долю та переймається адаптацією дітей у новому для них середовищі.

13:46 18.01.2019

18.01.2019 року відбулось засідання Виконавчого комітету Станишівської сільської ради на якому було одноголосно схвалено звіт про виконання сільського бюджету за 2018 рік та звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Станишівської сільської ради за 2018 рік та створено раду регіонального розвитку при виконкомі Станишівської сільської ради.

12:07 18.01.2019

Різдвяні свята у Луківському ЗДО "Малятко"

Доброю традицією стало в Луківському ЗДО "Малятко" відзначати Різдвяні свята. 17 січня 2019 року колектив вихованців та працівників садочка гарними колядками і щедрівками зустрічали гостей та батьків у новому спортивно-музичному залі. І за українськими звичаями малят частували традиційними різдвяними стравами.

10:59 18.01.2019

Візит Президента України в Станишівську об’єднану територіальну громаду

17 січня 2019 року  Станишівську громаду з робочим візитом відвідав  Президент України Петро Олексійович Порошенко у супроводі  делегації у складі:   віце-прем'єр міністра України Геннадія Григоровича  Зубко, депутатів Верховної ради  України Олександра Васильовича  Ревеги та Володимира Юрійовича Арешонкова, голови Житомирської обласної державної адміністрації Ігора Петровича Гундича, голови Житомирської обласної ради Володимира Васильовича Ширми.

16:38 17.01.2019

«Уроки з підприємницьким тлом» - засідання предметно-методичної комісії вчителів фізико-математичного циклу

11 січня 2019 року в Луківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання предметно-методичної комісії вчителів фізико-математичного циклу з теми «Уроки з підприємницьким тлом». Активну участь у роботі семінару взяли вчителі всіх шкіл громади.

13:34 14.01.2019

Відкриття аптечного пункту в с. Лука

Сьогодні, 09.01.2019 р. в с. Лука, за участю сільського голови Станишівської сільської ради Юрія Матвійчука, відбулось урочисте відкриття аптечного пункту. На церемонії відкриття були присутні заступник сільського голови - Сокорчук В.М., виконуючий обовязки старости с. Лука - Безшкура О.С., головний лікар КНП "Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини" - Івчук В.В., члени виконавчого комітету і депутати Станишівської сільської ради, працівники структурних підрозділів Станишівської сільської ради та мешканці с. Лука.

12:19 09.01.2019

З Різдвом Христовим!

Вітаємо всіх з Різдвом Христовим! Нехай це світле свято принесе благодать і мир у Ваші домівки, добро і розуміння — у Ваші сім'ї, любов і радість — у Ваші серця, чуйність та щирість — у Ваші душі а також щастя і удачу — у Ваше життя. З Різдвом Христовим!

16:03 06.01.2019

Поїздка до столиці учні шкіл Станишівської громади

26 грудня 2018 року учні шкіл Станишівської громади подорожували до Києва. Поїздка була організована відділом освіти. Школярі побували на Софіївській площі біля головної ялинки. Кульмінацією екскурсії було відвідання Київського палацу дітей та юнацтва, де діти поринули у чарівний світ казки, переглядаючи шоу-виставу «Таємниця ялинкової іграшки». Виконком Станишівської сільської ради виносить подяку директору Палацу Добровольській Оксані Миколаївні за надану можливість нашим дітям побувати на новорічному заході.

14:01 04.01.2019