Новини Станишівської сільської ради

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт МАН

20 грудня 2018 року на базі Станишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Філії учнівського наукового товариства МАН Станишівської сільської ради.

16:55 21.12.2018

Святкові заходи до Дня Святого Миколая в закладах освіти та культури Станишівської ОТГ

У закладах освіти та культури Станишівської громади відбулись святкові заходи до Дня Святого Миколая. З особливим нетерпінням на це свято чекали діти. Вони гралися у веселі квести, приймали участь в цікавих конкурсах та веселилися. А найприємнішим для дітей було отримувати солодкі подарунки від Святого Миколая.

17:39 20.12.2018

Заключне засідання виконавчого комітету Станишівської сільської ради у 2018 році

20 грудня 2018 року відбулось заключне засідання, у 2018 році, виконавчого комітету Станишівської сільської ради. Було розглянуто такі ключові питання порядку денного виконавчого комітету:

13:59 20.12.2018

З Днем Святого Миколая!

Вітаємо всіх з днем Святого Миколая! Це свято любові і душевної теплоти! У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб заглянути під подушку або чарівний чобіток, адже так приємно знайти в ньому подарунки. Нехай це свято наповнить ваш будинок щастям, миром, теплотою і любов'ю, а ваше життя зробить яскравим!

07:51 19.12.2018

Підсумковий семінар з реалізації проекту «Управління містом і місько/сільською громадою за моделлю партнерства та співробітництва – адаптація до українських умов» в місті Плоцьку (Польща)

14-15 грудня делегація Станишівської ОТГ на чолі із сільським головою Юрієм Матвійчуком приймала участь у підсумковому семінарі з реалізації проекту «Управління містом і місько/сільською громадою за моделлю партнерства та співробітництва – адаптація до українських умов» в місті Плоцьку (Польща).

14:34 17.12.2018

Новорічні солодкі подарунки дітям громади

Традиційно до новорічних  свят Станишівською сільською радою придбано солодкі новорічні подарунки для дітей, які навчаються в загальноосвітніх школах та  садочках громади та для дітей, які прийматимуть участь у новорічних заходах.

10:52 12.12.2018