Новини Станишівської сільської ради

Підсумковий семінар з реалізації проекту «Управління містом і місько/сільською громадою за моделлю партнерства та співробітництва – адаптація до українських умов» в місті Плоцьку (Польща)

14-15 грудня делегація Станишівської ОТГ на чолі із сільським головою Юрієм Матвійчуком приймала участь у підсумковому семінарі з реалізації проекту «Управління містом і місько/сільською громадою за моделлю партнерства та співробітництва – адаптація до українських умов» в місті Плоцьку (Польща).

14:34 17.12.2018

Новорічні солодкі подарунки дітям громади

Традиційно до новорічних  свят Станишівською сільською радою придбано солодкі новорічні подарунки для дітей, які навчаються в загальноосвітніх школах та  садочках громади та для дітей, які прийматимуть участь у новорічних заходах.

10:52 12.12.2018

З Днем місцевого самоврядування!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати та члени виконавчого комітету! Вітаємо Вас із професійним святом — Днем місцевого самоврядування України.

07:07 07.12.2018

На базі Станишівської ЗОШ відбувся семінар вчителів української мови і літератури та зарубіжної літератури

4 грудня 2018 року на базі Станишівської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар вчителів української мови та літератури,  зарубіжної літератури з теми «Використання методів критичного мислення на уроках словесності».

09:42 05.12.2018

Дружній візит

4 грудня 2018 року, Станишівську громаду відвідала делегація освітян об’єднаних громад Чернігівської та Чернівецької областей. Візит пройшов у рамках навчальної поїздки «Розвиток освіти в умовах децентралізації», організатором якої був Житомирський ВП ЦРМС. Начальник відділу освіти Станишівської сільської ради Юхимець Г.М. ознайомила гостей із становленням освітнього простору у закладах освіти Станишівської ОТГ.

16:48 04.12.2018

НОВИЙ ДИРЕКТОР В СТАНИШІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

Відповідно до рішення 21 сесії 7 скликання  Станишівської сільської ради від 29.11.2018 року № 680 було призначено директора Станишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Житомирського району Житомирської області Вербило Ларису Василівну.

11:21 03.12.2018