Прийом до спортивного ліцею

Дівчата 2004-2005 р. н., які хочуть пов'язати своє життя з футболом та прославити жіночий футбольний клуб "Полісся", можуть до 15 серпня 2018 року подати документи до спортивного ліцею та за результатами конкурсу стати учнями ліцею.

16:34 31.07.2018

Вітаємо з Днем народження депутата Житомирської районної ради, жителя с. Ліщин, Загладько Віктора Миколайовича!

Шановний Віктор Миколайович! В день Вашого свята бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

14:45 20.07.2018

Семінар-тренінг для роботодавців Станишівської ОТГ

З метою висвітлення актуальних питань щодо застосування законодавства про зайнятість та трудового законодавства Житомирський міський центр зайнятості буде проводити семінар-тренінг для роботодавців Станишівської ОТГ за участю представників Управління Держпраці у Житомирській обоасті.

12:39 18.07.2018

З Днем бухгалтера!

Шановні бухгалтери, вітаємо Вас з професійним святом! День бухгалтера відзначається для того, щоб підкреслити надзвичайно важливу роль Вашої професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь національної економіки де б не використовувалась Ваша праця, Ваш досвід та професійні знання. Від щирого серця бажаємо Вам здоров’я та щастя, розсудливості та впевненості, а також великого успіху, який буде супроводжувати Вас у всіх Ваших справах!

08:00 16.07.2018