Оголошення

Початок розгляду електронної петиції "Облаштування бульвару (зони громадського відпочинку) в с. Зарічани"

Електронна петиція  (автор - Мороз Олексій Михайлович) щодо облаштування бульвару (зони громадського відпочинку) за адресою: с. Зарічани, вул. Прибережна (ділянка між адресою вул. Прибережна, 10 до вул. Садова) зібрала необхідну кількість голосів на її підтримку та знаходиться на розгляді у сільського голови Станишівської сільської ради. Розгляд петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше 10 робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок розгляду.

10:35 05.09.2018

Свято першого дзвоника

Шановні батьки, вчителі, учні та жителі громади! Запрошуємо вас на Свято першого дзвоника, яке відбудеться 1 вересня 2018 року, о 9-00 у всіх закладах загальної середньої  освіти Станишівської сільської ради.

14:12 31.08.2018

Святкування дня села Станишівка

Виконком Станишівської сільської ради запрошує прийняти участь в урочистих заходах з нагоди відзначення 402-річниці заснування села Станишівка, які відбудуться на центральній площі села Станишівка 15.09.2018 року

14:12 28.08.2018