Оголошення

Місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Станишівської громади

Згідно рішення виконкому від 21 березня 2019 року було вирішено провести з 01 квітня 2019 року  по 02 травня 2019 року на території Станишівської сільської ради місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів.

16:31 02.04.2019

БЮДЖЕТ УЧАСТІ

Цього року ми продовжуємо програму бюджету участі, що надає тобі шанс перетворити твій населений пункт на найкращий населений пункт Станишівської громади, пропонуючи проекти, які будуть реалізовані Станишівською сільською радою у 2020 році

11:52 26.03.2019

Перспективне торговельно-економічного співробітництво України з Карибськими країнами

З метою розширення взаємовигідного торговельно-економічного співробітництва України з Карибськими країнами та інформуємо промислових підприємств громади щодо можливості експортувати до згаданих країнтакі такі продовольчі товари:

15:58 22.03.2019

23 березня 2019 року - Всеукраїнська акція «Чисті водойми - екологічно здорова країна»

Державним агентством рибного господарства України ініційовано Всеукраїнську акцію «Чисті водойми - екологічно здорова країна». Даний захід присвячений Всесвітньому дню води Його мета - очистити береги водойм від сміття та покращити екологічний стан довкілля.

16:40 20.03.2019

Надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду жителям Станишівської громади

Станишівська сільська рада повідомляє, що згідно постанови Кабінету  Міністрів України «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських,  приміських та міжміських маршрутах» з 01 травня 2019 року буде проводитись надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду. Для компенсації пільг у готівковій формі, громадянам які зареєстровані на території Станишівської сільської ради, відповідно до переліку категорій громадян які мають право на отримання таких пільг, потрібно надати до сільської ради (старостату) наступні документи:

13:24 14.03.2019

Врахування пропозицій громадськості щодо проекту детального плану території для встановленням АГНКС пропан-бутанового модулю(с. Зарічани)

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості проекту детального плану території земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів трубопровідного транспорту за адресою: с. Зарічани, майдан Бердичівський, 5, Житомирський район, Житомирської області (з встановленням АГНКС пропан-бутанового модулю)

16:39 12.03.2019

Робочі візити голови Житомирської РДА в населених пунктах громади

Шановні жителі громади! 13, 14 та 15 березня 2019 року відбудуться робочі візити голови Житомирської РДА Микитюк С.М. спільно з начальником Управління праці та соціального захисту населення Житомирської РДА - Вакулюк Л.І. в населених пунктах громади:

11:33 12.03.2019

До уваги споживачів, які одержують житлову субсидію!

З березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, починаючи з субсидії за лютий 2019 року вона буде виплачуватись готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюється у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів AT «Ощадбанк» для подальших розрахунків з надавачами послуг.

14:02 11.03.2019

Затвердження Регламенту Центру надання адміністративних послуг Станишівської сільської ради з віддаленими робочими місцями

12:49 11.03.2019