До уваги пенсіонерів, які одержують субсидії

З 1 березня 2019 року, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №62 від 6 лютого 2019 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», кошти для розрахунків за комунальні послуги виплачуватимуться безпосередньо одержувачам субсидій готівкою.

14:01 28.02.2019

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля КП "ЖИТОМИРВОДОКАНАЛ"

На виконання вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у порядку вимог Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», вимог постанови Кабінету Міністрів України від 13.12.2017р. № 1026 «Про затвердження Порядку передачі документації для надання висновку з оцінки впливу на довкілля та фінансування оцінки впливу на довкілля та Порядку ведення Єдиного реєстр з оцінки впливу на довкілля», публікуємо Повідомлення про плановану діяльність КП "ЖИТОМИРОБЛЕНЕРГО", яка підлягає оцінці впливу на довкілля.

16:56 26.02.2019

До уваги побутових споживачів!

Ваша переплата за електроенергію, яка виникла в результаті помилкового зарахування Вами коштів на рахунок АТ "Житомиробленерго" протягом січня-лютого 2019 р., буде зарахована на Ваші особові рахунки відкриті в ТОВ "Житомирська обласна енергопостачальна компанія" (ТОВ "ЖОЕК") до 31.03.2019 року.

16:34 26.02.2019

Особистий прийом громадян заступником начальника управління праці та соціального захисту населення Житомирської РДА

Шановні жителі Станишівської громади!  22 лютого 2019 року, з 9-00 до 13-00 год. в приміщені Станишівської сільської ради за адресою с. Станишівка, вул. Парникова 3, відбудеться особистий прийом громадян заступником начальника управління праці та соціального захисту населення Житомирської РДА - начальником відділу сімейної політики та соціально-трудових відносин ГРИЦАНЮК ІРИНОЮ ВАДИМІВНОЮ.

12:21 19.02.2019

Грант на 38 000 гривень для студентів Житомирської області для сплати навчання в 2019-2020 роках

До уваги студентів станишівської громади Житомирської області, що навчаються у вищих навчальних закладах України, очної та заочної, контартктної та бюджетної форми навчання.

14:08 13.02.2019