Отримання коштів невикористаної житлової субсидії

Нагадуємо, що згідно  Положення про порядок призначення житлових супсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 р. № 848, для отримання коштів невикористаної житлової субсидії до 1 вересня 2018р. громадяни звертаються з відповідною заявою(зразок заяви) до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення. Прийом заяв проводиться в наступних населених пунктах, відповідно до реєстрації місця проживання особи:

16:18 27.08.2018

Виїзний прийои громадян

Виконком Станишівської сіільської ради інформує, що в рамках проведення місячника прийому громадян «Почуємо кожного!» сільським головою буде здійснюватись прийом громадян за попереднім записом:

14:36 21.08.2018

Святкування Дня села Млинище

Виконком Станишівської сільської ради запрошує прийняти участь в урочистих заходах з нагоди відзначення Дня села Млинище, які відбудуться 25.08.2018 року за адресою:село Млинище, вулиця Набережна, 8.

10:23 21.08.2018

Увага! Десикація соняшника в с. Станишівка та с. Піски

Виконком Станишівської сільської ради повідомляє жителів сіл Станишівка та Піски про те, що з 21.08.2018 року по 27.08.2018 року СПП «Лад» буде проводитись ДЕСИКАЦІЯ(переджнивне підсушування рослин) соняшника.

15:24 20.08.2018

Отримання онлайн-довідок через Веб-портал електронних послуг Пенсійного Фонду України

Відтепер, через Веб-портал електронних послуг Пенсійного Фонду України можна отримувати онлайн-довідки не відвідуючи територіальні органи Фонду. Пенсійний фонд України запровадив новий сервіс із надання електронних документів з підтвердженням QR-кодом.

16:27 16.08.2018

Громадські слухання стосовно розроблення генеральних планів с. Станишівка, с. Лука, с. Ліщин

Для необхідності врахування громадських інтересів під час розроблення генеральних планів сіл (с. Станишівка, с. Лука, с. Ліщин) Станишівської сільської ради, Житомирського району, Житомирської області, будуть проведені громадські слухання, згідно розпорядження сільського голови №187 від 10.08.2018 року.

15:24 16.08.2018