Захищаючи Волю та Незалежність України загинув житель с.Станишівка - Андрій Фоменко

Дата: 26.09.2022 20:17

Фоменко Андрій Михайлович, 03.12.1990 р.н. народився в с.Станишівка, Житомирського району, навчався в Станишівській школі І-ІІІ ступенів 1997-2008 рр., після закінчення школи навчався в СПТУ №15  та отримав професії  електрогазозварювальника та водія. Працював різноробочим в Станишівському лісовому господарстві,  водієм у приватного підприємця та за кордоном. 24 лютого був мобілізований до Збройних сил України. Приймав участь  в бойових діях в м.Барвінкове, м.Ізюм Харківській області та в м.Бахмут Донецької області. Загинув 24 вересня 2022 під час обстрілів з боку збройних сил російської федерації в районі населеного пункту Курдюмівка Донецької області, захищаючи Волю та Незалежність України.

Вічна слава Герою!