Історія села

Від центрального села Туровець знаходиться на відстані 5 км.Назва села можливо походить від слова мошка, мошва. Село в оточені лісів, тому там багато комарів і мошкари. Грунти піщані, плоша – 43,8 га, дворів- 26, жителів -31.

Після революційний час в архіві під назвою «Спис земельних громад Іванківського району Волинської округи» значиться Мошківська громада : дворів – 20, жителів – 92, площа – 57,98 десятин. Ще значився хутір Борок. Кількість дворів – 34, площа – 102,64 десятини, кількість жителів не вказана. Тут був утворений колгосп «Вільна праця», а в Мошківці колгосп ім.Будьонного. Головою колгоспу був Лімонт Йосип. В селі Мошківка діяла початкова школа де вчителькою працювала Лімонт Ганна Терентіївна. В селі діяв медпункт де довгий час працювала Бамбуза Надія Юхимівна. Учасниками партизанського руху були Маркевич Іван Іванович, Маркевич Тетяна Максимівна, Бобер Лідія Іванівна. З 1950 року історія села тісно переплітається з історією центрального села Туровець.