ДІТИ УКРАЇНИ : МИ ВСІ РІЗНІ ТА ПРАВА МАЄМО РІВНІ

З метою захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини шляхом забезпечення рівних прав і можливостей для її участі в соціально-економічному та культурному житті держави наголошуємо, що державна реєстрація народження дитини є вільно доступною для усіх дітей, незважаючи на їх етнічне походження та соціальний статус!

15:58 20.03.2019

СПРОЩЕНИЙ ПОРЯДОК ОТРИМАННЯ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ У ЗАКЛАДАХ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я

З метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини, Житомирським міським відділом державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області запроваджено новий сервіс, який передбачає прийняття працівниками відділу документів, необхідних для проведення державної реєстрації народження дитини, та видачу свідоцтва про народження дитини.

15:22 20.03.2019

ШЛЮБ ЗА ДОБУ

Шановні молодята! Якщо Вас переповнює палке кохання, Ви вирішили з'єднати свої долі та серця, ділити навпіл свята та будні, впевнені у своїх почуттях настільки, що  чекати  не має сенсу - маєте унікальну нагоду одружитись у будь-який зручний для Вас час!

15:14 20.03.2019