Станишівська територіальна громада

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО на Житомирщині

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: НА ЗАВЕРШАЛЬНОМУ ЕТАПІ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ СТАВИЩЕ – БРУСИЛІВ – ПОПІЛЬНЯ

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області. Так, добігають кінця роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Т-06-11 Ставище – Брусилів – Попільня.

16:14:15 24.09.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЄ МОНТУВАННЯ СИСТЕМИ ЗВАЖУВАННЯ У РУСІ ПОБЛИЗУ СЕЛА АНДРІЇВКА

Біля села Андріївка на автомобільному шляху міжнародного значення М 21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський (км 148+700 – 149+500) триває встановлення елементів системи моніторингу за станом доріг та умовами руху. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області.

11:04:34 24.09.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: РОЗПОЧАТО РОБОТИ ОДРАЗУ НА ДВОХ ОБ’ЄКТАХ ДОРОЖНЬОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ОБЛАСТІЩИНІ: РОЗПОЧАТО РОБОТИ ОДРАЗУ НА ДВОХ ОБ’ЄКТАХ ДОРОЖНЬОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ОБЛАСТІ

У Житомирській області в рамках програми Президента України «Велике будівництво» розпочато роботи одразу на двох об’єктах дорожньої інфраструктури області – на автомобільній дорозі М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський у Коростенському районі.

10:59:42 20.09.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЄ РЕКОНСТРУКЦІЯ ЗАКЛАДУ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ З ПРОВАДЖЕННЯМ НОВОГО ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ У С. СЛОБОДИЩЕ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

У рамках реалізації програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” на Житомирщині триває реконструкція закладу дошкільної освіти з провадженням нового освітнього простору у с. Слободище Бердичівського району.

08:50:41 19.08.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ РЕКОНСТРУКЦІЯ ОБЛАСНОГО ОНКОЛОГІЧНОГО ДИСПАНСЕРУ

У Житомирській області триває реалізація соціально значущих проєктів національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським. Нагадаємо, що у 2021 році до переліку об’єктів програми включено проведення реконструкції у Житомирі обласного онкодиспансеру.

15:47:39 18.08.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЮТЬ АКТИВНІ РОБОТИ З РЕМОНТУ ДОРОГИ Н-03 ЖИТОМИР – ЧЕРНІВЦІ. СМТ ДОВБИШ

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирській області здійснюється масштабне відновлення  дорожнього полотна.

15:42:20 18.08.2021

ОЛЕКСІЙ ЛЮБЧЕНКО: ПОЖВАВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ ТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» – ФАКТОРИ ЗРОСТАННЯ ВВП НА 5,4 % В ІІ КВАРТАЛІ ЦЬОГО РОКУ

За оперативною оцінкою Держстату, реальний ВВП у ІІ кварталі 2021 року збільшився на 5,4 % у порівнянні з відповідним періодом минулого року після падіння на 2,2 %. За розрахунками Мінекономіки, обсяг ВВП у першому півріччі 2021 року збільшився на 1,7 % проти першої половини минулого року. Про це повідомив Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економіки України Олексій Любченко.

10:48:58 17.08.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЄ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ БУДІВЛІ БАСЕЙНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ “АВАНГАРД”

У рамках реалізації програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” на триває капітальний ремонт будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи “Авангард” в м. Житомир.

11:30:11 16.08.2021