Станишівська територіальна громада

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО на Житомирщині

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО ОЗНАЙОМИВСЯ З ПОЧАТКОМ РОБІТ НА ДІЛЯНЦІ АВТОДОРОГИ АНДРУШІВКА-ЧЕРВОНЕ-ЗАКУТИНЦІ

Вчора, 03 серпня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко в рамках робочої поїздки до громад Бердичівського та Житомирського районів разом із місцевим керівництвом та представниками ЗМІ проінспектували реалізацію програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

16:35:31 04.08.2021

НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО ПРОІНСПЕКТУВАЛА ОБ’ЄКТИ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» В НОВОБОРІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко в рамках робочої поїздки оглянула об’єкти будівництва програми Президента України в Новоборівській громаді Житомирської області.

16:32:10 04.08.2021

ОЛЕКСАНДР КУБРАКОВ: ДОРОГИ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» НІКОЛИ НЕ БУДУТЬ ПЛАТНИМИ

Дороги, які будують в Україні у рамках державно-приватного партнерства, не передбачають стягування плати за проїзд. Водночас держава веде діалог з інвесторами щодо розвитку доріг на умовах концесії, заявив Міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

16:56:44 28.07.2021

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ М-21 ВИСТУПОВИЧІ – ЖИТОМИР – МОГИЛІВ-ПОДІЛЬСЬКИЙ ПЕРЕБУВАЄ В АКТИВНІЙ ФАЗІ

У рамках програми Президента “Велике будівництво” активно тривають роботи з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-21 Виступовичі – Житомир – Могилів-Подільський на км 41+483 – км 46+483.

16:51:35 28.07.2021