Регуляторна політика

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Станишівської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Станишівської сільської ради»

Проект рішення Станишівської сільської ради «Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Станишівської сільської ради» розроблено відділом житлово-комунального господарства Станишівської  сільської ради. Основною метою прийняття регуляторного акта є створення умов захисту і відновлення середовища, сприятливого для життєдіяльності як людини, так і суб’єктів господарювання, захисту довкілля, покращення санітарного стану та мікроклімату, зниження рівня шуму, належне утримання та раціональне використання території населених пунктів, охорону об’єктів благоустрою, виконання вимог Закону України «Про благоустрій населених пунктів», вдосконалення нормативної бази, впровадження державної регуляторної політики у сфері благоустрою, врегулювання правовідносин між суб’єктами, на яких розповсюджується дія регуляторного акта. Проведення єдиної політики з підтримки благоустрою, формування сприятливого для життєдіяльності людини середовища.

15:00 02.09.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Станишівської сільської ради «Про встановлення транспортного податку на території Станишівської сільської ради у 2020 році»

Проект рішення Станишівської сільської ради «Про встановлення транспортного податку на території Станишівської сільської ради у 2020 році» розроблено фінансово-економічним відділом  сільської ради. Основною метою прийняття регуляторного акта є врегулювання правовідносин між органами місцевого самоврядування, органами державної фіскальної служби, громадянами та суб’єктами оподаткування в процесі нарахування та сплати транспортного податку з ціллю поповнення дохідної частини бюджету об'єднаної територіальної громади для фінансування місцевих бюджетних програм і розвиток соціальної інфраструктури громади.

15:31 14.05.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Станишівської сільської ради «Про встановлення єдиного податку на території Станишівської сільської ради у 2020 році»

Проект рішення Станишівської сільської ради «Про встановлення  єдиного податку  на території Станишівської сільської ради у 2020 році» розроблено фінансово-економічним відділом  сільської ради. Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення оптимальних розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб, підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території Станишівської  територіальної громади для забезпечення стабільних надходжень до місцевого бюджету з ціллю виконання місцевих програм, вирішення загальносільських проблем;

15:29 14.05.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Станишівської сільської ради ««Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості в 2020 році на тери

Проект рішення Станишівської сільської ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості в 2020 році на території Станишівської сільської ради розроблено відділом правової, кадрової роботи, військового обліку сільської ради та паспортизації сільської ради. Основною метою прийняття регуляторного акта є прозоре та ефективне встановлення податку нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості,  здійснення необхідного контролю за своєчасністю та повнотою проведення платежів.

15:28 14.05.2019

Проект рішення Станишівської сільської ради «Про встановлення  ставок та пільг із сплати земельного податку в 2020 році на території Станишівської сільської ради» розроблено відділом містобудування, архітектури, земельних відносин та екології сільської ради. Основною метою прийняття регуляторного акта є прозоре та ефективне встановлення податку на майно в частині плати за землю,  здійснення необхідного контролю за своєчасністю та повнотою проведення платежів.

15:27 14.05.2019