Регуляторна політика

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Станишівської сільської ради «Про встановлення транспортного податку на території Станишівської сільської ради у 2020 році»

Проект рішення Станишівської сільської ради «Про встановлення транспортного податку на території Станишівської сільської ради у 2020 році» розроблено фінансово-економічним відділом  сільської ради. Основною метою прийняття регуляторного акта є врегулювання правовідносин між органами місцевого самоврядування, органами державної фіскальної служби, громадянами та суб’єктами оподаткування в процесі нарахування та сплати транспортного податку з ціллю поповнення дохідної частини бюджету об'єднаної територіальної громади для фінансування місцевих бюджетних програм і розвиток соціальної інфраструктури громади.

15:31 14.05.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Станишівської сільської ради «Про встановлення єдиного податку на території Станишівської сільської ради у 2020 році»

Проект рішення Станишівської сільської ради «Про встановлення  єдиного податку  на території Станишівської сільської ради у 2020 році» розроблено фінансово-економічним відділом  сільської ради. Основною метою прийняття регуляторного акта є встановлення оптимальних розмірів ставок єдиного податку для фізичних осіб, підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території Станишівської  територіальної громади для забезпечення стабільних надходжень до місцевого бюджету з ціллю виконання місцевих програм, вирішення загальносільських проблем;

15:29 14.05.2019

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Станишівської сільської ради ««Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості в 2020 році на тери

Проект рішення Станишівської сільської ради «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості в 2020 році на території Станишівської сільської ради розроблено відділом правової, кадрової роботи, військового обліку сільської ради та паспортизації сільської ради. Основною метою прийняття регуляторного акта є прозоре та ефективне встановлення податку нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості,  здійснення необхідного контролю за своєчасністю та повнотою проведення платежів.

15:28 14.05.2019

Проект рішення Станишівської сільської ради «Про встановлення  ставок та пільг із сплати земельного податку в 2020 році на території Станишівської сільської ради» розроблено відділом містобудування, архітектури, земельних відносин та екології сільської ради. Основною метою прийняття регуляторного акта є прозоре та ефективне встановлення податку на майно в частині плати за землю,  здійснення необхідного контролю за своєчасністю та повнотою проведення платежів.

15:27 14.05.2019