Новини Станишівської сільської ради

Село Піски

«Многії літа. Благії літа» (М. Дочинець)

17:08 09.08.2017

Станишівська сільська рада вітає з ювілеєм

Привітати з Днем народження Журавську Антоніну Федорівну, жительку села Буймир, приїхали Харченко Тетяна Всеволодівна(начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Станишівської сільської ради), Карбовська Галина(Туровецька поетеса), Любченко Галина Іванівна(в.о. старости) та заступник Станишівського сільського голови Сокарчук Василь Миколайович

16:02 14.07.2017

Про нагляд за органами місцевого самоврядування

12 липня відбулося засідання Кабінету Міністрів України. Завдяки принциповій позиції Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана було знято з розгляду проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо здійснення державного контролю за відповідністю рішень органів місцевого самоврядування Конституції та законам України».

12:32 14.07.2017

Ой, на Івана, ой, на Купала ...

За народними традиціями на початку липня святкується Івана Купала, яке  знаменує вшанування бога Сонця. В цей день небесне світило досягає найбільшої сили, Сонце уособлює світло і добро, святкує перемогу над темними силами.

11:53 08.07.2017

7 липня село Піски відсвяткувало "День села"

День села – це свято для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селі з особливим колоритом, традиціями і славною історією. Усі досягнення, якими багате село Піски, складаються із щоденної праці, знань і талантів його мешканців. У такі свята, як день села, кожен відчуває себе частиною великої родини.

17:40 07.07.2017

Івана Купала відсвяткувало село Слобода - Селець

"Кожному зараз годиться водичкою святою окропиться : беріть, окропляйтесь, а хто захоче - внутрь приймайте! "- так закликав Водяний на святі Івана Купайла в с. Слобода - Селець 7 липня. Театреалізоване дійство за участі гурточку "Сонячні зайчики" та святковий концерт аматорів села подарували жителям села гарний настрій, бо в Купальську ніч відбуваються чудеса. Гарні привітання прозвучали від голови Станишівської громади Юрія Матвійчука та начальника відділу культури Тетяни Харченко. На заверення святкового дійства - вогнище. Вогневик побажав : добра, волі, сили молодої, щоб в очах людських заіскрилося, та щастям кинуло на всі сторони! По завершенню свята - дискотека, яку озвучили Юрій Радківький та Олександр Мелещенко.

13:38 07.07.2017

"Купальський віночок"

Одне з найвеличніших та загадкових свят на початку липня є Івана Купала, яке знаменує вшанування бога Сонця. В цей день небесне світило досягає найбільшої сили, Сонце уособлює світло і добро, святкує перемогу над темними силами.

12:00 07.07.2017

І Мистецький фестиваль "СТАНИШІВСЬКА ПЕРЛИНА"

29 червня відбувся І Мистецький фестиваль «СТАНИШІВСЬКА ПЕРЛИНА», присвячений Дню молоді.  Фестиваль зібрав талановитих митців Станишівської громади з різних жанрів: вокального, хореографічного, музичного, театрального та декоративно-прикладного мистецтва. Свою майстерність представляли аматори сцени, учасники художньої самодіяльності: БК  Зарічани, БК Піски, БК  Ліщин, клуб  села Млинище, БК   Станишівка, БК Лука, клуб села Туровець та клуб села Скоморохи.

17:55 30.06.2017