Станишівська громада
Житомирський район, Житомирська область

ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ В СТАНИШІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ, 02.03.2018 РОКУ

02.03.2018 року в Станишівській ЗОШ І-ІІІ ступенів були організовані загальношкільні батьківські збори, для підведення підсумків роботи, звіту щодо діяльності та оновлення школи, а також для привітання мама з наступаючим жіночим днем.

Для зустрічі батьків в холі школи оновили куточки символіки, прикрасили школу кульками і запросили батьків до зали, де на них вже чекали діти з привітальним концертом до наступаючого свята жінок.

На зборах були присутні батьки, учні, вчителі і голова Станишівської сільської ради Матвійчук Юрій Вікторович.

Розпочались батьківські збори концертною програмою від учнів Станишівської школи. Діти співали, розповідали вірші, гуморески,танцювали. В кінці виступу заступник директора з виховної роботи Хлань Інга Іванівна підготувала відео – презентацію діяльності школи, учнів, вчителів.

Потім виступив голова Станишівської сільської ради Матвійчук Юрій Вікторович.

Пізніше про навчання дітей в школі розповів заступник директора з навчально – виховної роботи Денисенко Микола Федорович.

Наприкінці зустрічі виступила директор школи Кучерчук Світлана Іванівна. Розповіла про проекти «Бюджет участі», про досягнення школи, про дитячі поробки.

В кінці виступала практичний психолог школи Скумін Ірина В’ячеславівна. Доповідь стосувалась теми мобільних телефонів – вплив гаджетів на дітей. Закінчилась доповідь повчальним мультфільмів про вплив мобільних телефонів на свідомість учнів.

( Хлань І.І.)

 « повернутися до списку новин