Житомирський район, Житомирська область

Семінар для бібліотекарів Станишівської громади.

1 листопада відбувся семінар для сільських бібліотекарів Станишівської громади на базі Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім.. О. Ольжича. Консультації з бібліотечної справи провели: Козаченко Галина Георгіївна, Зубенко Вероніка Вадимівна.

… Професія  бібліотекаря потребує   постійного підвищення кваліфікації, яка сьогодні є невід'ємною частиною професійної та якісної діяльності.  Відомий книгознавець М. Рубакін зазначав: «Ніколи не припиняйте вашої самоосвітньої роботи і не забувайте, що, скільки б ви не знали, знанню і освіті немає ні кордонів, ні меж».

Сучасний  бібліотекар повинен володіти знаннями, вміннями, навичками, які дозволять йому швидко, чітко і професійно виконувати  свої  функції. Він  повинен робити внесок у  розвиток бібліотеки, використовуючи можливості сучасних технологій і власний творчий потенціал.

Організатори  семінару:координатор регіонального тренінг-центру Наталія Карплюк, начальник відділу культури і туризму Станишівської громади Тетяна Харченко.

Дякуємо за цікаву маленьку мандрівку бібліотекою.