Тиждень української мови і літератури в Станишівській ЗОШ І-ІІІ ступенів, з 26.02.2018 по 03.03.2018 року.

Дата: 06.03.2018 18:13

В Станишівській ЗОШ І-ІІІ ступенів був проведений тиждень української мови та літератури вчителями української мови Кравчук Наталією Петрівною, Медведєвою Валентиною Станіславівною, Кучерчук Світланою Іванівною.

Тиждень був відкритий загальношкільною лінійкою 26.02.2018 року, де учні розповідали вірші та співали коломийки про мову.

01.03.2018 року, 24 учні нашої школи із задоволенням взяли участь у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник». (gra-sonyashnyk.com.ua). Діти розпочали виконувати цікаві, різноманітні завдання о 08 годині 40 хвилин.Вчитель української мови Кучерчук С.І. побажала дітям гарних результатів, чудового настрою та відмінних результатів.

Також 01.03.2018 року Медведєва В.С. та Денисенко М.Ф. організували виховний захід присвячений тижню української мови, з учнями 6, 10 класів.

02.03.2018 року учні Станишівської школи приймали участь у районному конкурсі ім. Т. Г. Шевченка, де розповідали вірші відомого поета. Учениця 6 класу Горпинич Анастасія зайняла І місце і буде приймати участь в обласному етапі конкурсу.

(Хлань І.І.)