Дата: 30.06.2017 17:55

29 червня відбувся І Мистецький фестиваль «СТАНИШІВСЬКА ПЕРЛИНА», присвячений Дню молоді.  Фестиваль зібрав талановитих митців Станишівської громади з різних жанрів: вокального, хореографічного, музичного, театрального та декоративно-прикладного мистецтва. Свою майстерність представляли аматори сцени, учасники художньої самодіяльності: БК  Зарічани, БК Піски, БК  Ліщин, клуб  села Млинище, БК   Станишівка, БК Лука, клуб села Туровець та клуб села Скоморохи.

На Фестивалі були присутні почесні гості: головний спеціаліст відділу культурно-мистецьких установ управління культури обласної державної адміністрації  Барковська Тетяна Сільвесторівна; народний артист України, художній керівник ансамблю «Древляни» обласної філармонії Градовський Юрій Григорович; солісти народного гурту «Джерела» РБК села Сінгури Михайло та Людмила Гриценюки; представники преси: Єліна Сень - газета «Приміське життя», Володимир Соболь – газета «Житомирщина».

З  вітальним словом та гарними побажаннями  до учасників Фестивалю звернувся сільський голова Станишівської сільської ради  Матвійчук Юрій Вікторович.

Дякуємо активним учасникам Фестивалю, представникам староства Станишівської громади,   в.о. старости: Ткачуку Володимиру Михайловичу, Бочковській  Галині  Михайлівні, Любченко Галині  Іванівні.

Організатори Фестивалю висловлюють щиру вдячність за спонсорську допомогу: депутату Житомирської обласної ради Павлюку Руслану Віталійовичу; депутату Житомирської районної ради Якімцю Андрію Вікторовичу; депутатам Станишівської сільської ради: Сіроватському Михайлу Ярославовичу, Тимощуку Василю Володимировичу, Ляшуку Руслану Леонідовичу.

Дякуємо всім  за активну участь у  Першому Мистецькому фестивалі «СТАНИШІВСЬКА ПЕРЛИНА», у святі творчості і таланту.

Організатори фестивалю відділ культури і туризму, сім’ї, молоді і спорту Станишівської сільської ради ОТГ.