Станишівська громада
Житомирський район, Житомирська область

Підготовка стадіону до нового футбольного сезону

Підготовка  до футбольних баталій на стадіоні села Станишівка  триває: проведено підсів газону,трамбування та каткування  поля, роботи для його благоустрою проведені  силами футболістів та  активних жителів села. На даний час завершено монтаж трибун, продовжується обладнання роздягалень (облаштування санвузлів) з підключенням до інженерних мереж. Тому незабаром територія стадіону буде готова прийняти футбольні матчі, все залежить від зеленого покриття, а саме його стану....

А тим часом до нового футбольного сезону залишилось три тижні. Команди Станишівської громади (ФК "Станишівка", ФК "Лука-агро", ФК "Актив" Слобода-Селець, ФК "Олімпік") активно готуються до початку нового сезону, проводячи спарингові ігри, за допомогою сільської ради та спонсорів поновлюючи спортивну форму та необхідне обладнання. Також розпочато благоустрій та облаштування стадіону в с.Лука.

 Закуповуються нові сучасні футбольні ворота на стадіон с.Піски і тому сподіваємось,  що команда з села візьме участь в цьогорічному сезоні.

 Підготовка в розпалі, тому побажаємо нашим футболістам набратися сил і достойно представляти нашу громаду в футбольному сезоні 2017.

 

Футбольне поле  теж потребує уваги

Процес каткування« повернутися до списку новин