Станишівка

Дата: 23.11.2016 17:16

Кожна людина поважного віку потребує уваги, а особливої уваги потребує людина, яка змушена через обставини кардинально змінити життя, як то кажуть почати з чистого листа. Потрапити в категорію переселенців з Донбасу, покинути все, що було нажито за все життя – розпочати все с початку, це важко. Такі люди потребують уваги місцевої влади.

На території Станишівської сільської ради проживають родини-переселенці із зони АТО. Днями святкувала свій 91-й день народження Сапко Ганна Дем’янівна. Майже 70 років вона прожила в Донецьку, пропрацювала на Донецькій залізниці. Завітав до іменинниці і сільський голова Юрій Вікторович Матвійчук. Він застав Ганну Дем’янівну біля духовки з партією духмяних, гарячих пиріжків, аромат яких нагадував безтурботне дитинство та приємні спогади про свою бабусю, до якої маленьким хлопчиком забігав по смачний гостинець. Бажаємо Вам, міцного здоров’я, мирного неба та благополуччя для вашої родини.