18 листопада Станишівка святкувала День працівників сільського господарства.

Дата: 23.11.2016 17:13

З давніх – давен восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям, ми відзначаємо Свято працівників сільського господарства.
І в цей день ми щиро дякуємо всім працівникам полів та ферм, які розташовані на території Станишівської сільської ради. Зі словами вдячності за роботу та найкращими побажаннями привітав усіх присутніх сільський голова Матвійчук Юрій Вікторович. З цієї нагоди були відмічені особливою подякою ветерани праці, всі, хто своєю невтомною працею забезпечували нам щедрий урожай.

Привітав зі святом та нагородив подяками кращих працівників овочевого комбінату СТАНИШІВКА директор ОКС - Тимощук Василь Володимирович.

З вітальними словами та гарними побажаннями до працівників сільського господарства зверталися запрошенні на свято: голова Житомирської районної державної адміністрації Микитюк Сергій Михайлович; голова регіонального відділення асоціації сільських, селищних голів Житомирської області, Глибочицький сільський голова Сокальський Сергій Вікторович; директор Станишівської ЗОШ Пронтенко Віталій Васильович.

Після офіційної частини свята відбувся концерт за участю Заслуженої артистки України Ірини Шинкарук та учасників художньої самодіяльності БК СТАНИШІВКА. Приємним сюрпризом для глядачів - вікторина від Ірини Шинкарук та Василя Тимощука, подарунки компакт-диски.

В холі БК була розташована виставка: куточок української хати з ужитковим реманентом (з кімнати-музею с.Бистрі), вироби з соломи і лози та майстер-клас від майстрині народної творчості Кравчук Галини.

По завершенню концерту – «солодкий стіл» для артистів від Баранюка Олександра Олександровича та Тимощука Василя Володимировича.
Святковий день завершився дискотекою.