Вітання з 95 річницею

Дата: 09.08.2017 17:08

«Многії літа. Благії літа» (М. Дочинець)

8 серпня цього року відзначала свій 95-й річний ювілей жителька села Піски – Нечега Юзефа Петрівна.

Народилась ювілярка в багатодітній сім’ї, в селі Стара Котельня, Андрушівського району.

За своє життя народила і виховала 3-х дітей (має доньку та два сина) шість онуків та 9 правнуків.

Все своє життя працювала і виконувала нелегку селянську роботу, і навить зараз в своєму віці допомагає рідним по господарству.

У цей день до затишного будинку привітати з ювілеєм  Юзефу Петрівну від імені Станишівської сільської ради та громади села Піски завітали в.о. старости села Піски Алла Валеріївна Костенко, начальник відділу культури, туризму, сім’ї, молоді і спорту Тетяна Всеволодівна Харченко, представник депутатського корпусу ( одночасно фотограф) Марина Вахтангівна Матвійчук, член громадської ради села Піски Галина Сергіївна Стадник. Гості вручили ювілярці квіти та пам’ятну подяку за роки відданої та сумлінної праці на благо країни, зичили ще довгих років при здоров’ї, мирі та злагоді.

(бібліотекар села Піски Стадник Г.С.)