КУ «Центр надання соціальних послуг Станишівської сільської ради»

Дата: 21.07.2021 14:13

Фото без описуКомунальна установа «Центр надання соціальних послуг Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області»  проводить свою діяльність на принципах адресності та індивідуального підходу, доступності та відкритості, гуманності, комплексності, максимальної ефективності використання бюджетних і позабюджетних коштів, законності, соціальної справедливості, забезпечення конфіденційності, дотримання стандартів якості, поваги прав і гідності підопічних.

ЦНСП створений 39 сесії 7-го скликання № 1285 від 08.10.2020 року.

Штатна чисельність працівників  комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області» 19 працівників, з яких  директор – 1, завідувач відділення з денного догляду - 1, фахівців із соціальної роботи – 1, соціальних робітників – 16.

В КУ « Центр надання соціальних послуг Станишівської сільської ради» функціонує відділення  соціальної допомоги вдома. Відділенням соціальної допомоги вдома здійснюється обслуговування громадян похилого віку, інвалідів, які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу. Обслуговування таких громадян здійснюється за плату, відповідно до тарифів на платні соціальні послуги.

В КУ « Центр надання соціальних послуг Станишівської сільської ради»  перебуває на обслуговуванні 163 особи.

За І півріччя 2021 року  відділенням соціальної допомоги вдома 16 соціальними робітниками здійснено обслуговування 163 осіб,  яким надано 24376 соціальних послуг.

Підопічним надаються різні види послуг на підставі заяви, медичного висновку, карти визначення індивідуальних потреб отримувача соціальної послуги та індивідуального плану надання соціальної послуги догляду вдома, та договору про соціальне обслуговування (надання соціальних послуг одинокого громадянина відділенням соціальної допомоги вдома) .

Директором ЦНСП, завідувачем та фахівцем з соціальної роботи відділення соціальної допомоги вдома проведено 32 обстеження стану обслуговування та якості надання послуг одиноким громадянам соціальними робітниками згідно затвердженого графіку.

За наданням соціальних полуг відділенням соціальної допомоги вдома звертайтесь за адресою: с. Піски, вул. Жовтнева,19, приміщення старостату, або тел.- директор 067-412-13-89 Мельник Юрій Олександрович, фахівець із соціальної роботи 096-805-82-62 Хаперська Галина Федорівна.