03 липня 2021 року в с.Станишівка відбудуться заходи з відзначення 6-ї річниці з Дня створення Національної поліції України

Дата: 01.07.2021 09:58

03 липня 2021 року  в с.Станишівка о 09.00 год відбудуться урочисті заходи з нагоди відзначення 6-ї річниці з Дня створення Національної поліції України.

У програмі:

09.00 – відкриття урочистих змагань з футзалу

09.20 – початок товариських змагань з футзалу між футбольними командами -  Станишівської, Глибочицької, Оліївської, Березівської,  Новогуйвинської громад, у складі яких представники поліції (міні стадіон зі штучним покриттям)

09.20 – висадка дерев - створення алеї «Співдружності» (територія Станишівської ЗОШ)

12.30 – урочистості з нагоди відзначення 6-ї річниці з Дня створення Національної поліції України (територія Будинку культури)

- Біля Будинку культури с.Станишівка розташована: виставка зброї та техніки, дитяча фотозона, працює містечко майстрів

- На території  школи працюють дитячі атракціони: надувні батути та солодка вата, гра в шахи

Запрошуємо усіх на свято!!!