Заступник начальника УПД ГУНП в Житомирській області М.В.Пархомчук привітав поліцейського офіцера Станишівської громади В.М. Коновалова

Дата: 30.06.2021 12:11
Кількість переглядів: 2054

30 червня 2021 року в Станишівській сільській раді заступник начальника УПД ГУНП в Житомирській області підполковник поліції Пархомчук Микола Валентинович та інспектор сектору взаємодії з громадами УПД ГУНП в Житомирській області капітан поліції Аврамчук Сергій Миколайович  привітали   поліцейського офіцера Станишівської громади - капітана поліції Коновалова Віталія Миколайовича та вручили планшет.

Новий проєкт «Поліцейський офіцер громади» передбачає, що офіцер поліції буде тісно взаємодіяти з жителями своєї громади та орієнтуватися на їхні потреби. 80-90% робочого часу поліцейський знаходитиметься в громаді. Він буде доступний для населення, знатиме мешканців території, яку обслуговує, їхні проблеми та надаватиме якісні поліцейські послуги. Громада бере на себе частину фінансової підтримки його роботи. Поліцейські офіцери громади будуть, в першу чергу, запобігати правопорушенням в інтересах громади. Ми впевнені, що завдяки реалізації цього проєкту кожен українець, навіть у найвіддаленішому селі, буде почувати себе у безпеці.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» стане новим рівнем надання якісних поліцейських послуг та системи захисту.