З Днем дільничних офіцерів поліції!

Дата: 18.06.2021 08:16

18 червня відзначають своє професійне свято дільничні офіцери поліції. Саме дільничні офіцери поліції мають найбільше функціональних обов'язків та своєю багаторічною службою заслужили авторитет та повагу людей.

Професія дільничного по праву вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, оскільки посадові обов’язки таких поліцейських дуже різноманітні. Це захист прав та законних інтересів громадян від протиправних посягань, охорона громадського порядку, профілактична робота тощо.

Спокій мешканців, відчуття захисту великою мірою залежить саме від дільничних інспекторів, їхнього професіоналізму й організованості. У будні й свята вони не полишають свій пост, першими реагують на людську біду, складні непередбачувані ситуації, першими з'являються на місці злочину. У будь-який час доби до дільничних звертаються громадяни, що потребують підтримки й захисту.

З нагоди свята вітаємо дільничних офіцерів поліції!  Нехай сьогоднішнє свято додасть Вам натхнення та невичерпної наснаги у почесній правоохоронній діяльності на благо нашої незалежної України та нашої громади! Нехай Ваш почесний обов’язок завжди озивається лише людською вдячністю.

Сердечно бажаємо Вам успіхів у професійній діяльності та нових досягнень!

Згідно розпорядження Станишівського сільського голови Юрія МАТВІЙЧУКА  буде нагороджено  грамотами та премією працівників відділу поліції №1 Житомирського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Житомирській області з нагоди відзначення 98-ї річниці Дня служби дільничних:

- майора поліції Іванцова Олександра Миколайовича заступника сектору превенції відділу поліції №1 ЖРУП ГУ НП в Житомирській області,

- капітана поліції Коновалова Віталія Миколайовича старшого дільничного офіцера поліції сектору превенції відділу поліції № 1 ЖРУП ГУ НП в Житомирській області,

-лейтенанта поліції Годлевського Андрія Олександровича, дільничного офіцера поліції сектору превенції відділу поліції №1 ЖРУП ГУ НП в Житомирській області.

Виконком сільської ради