Станишівська територіальна громада

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта рішення Станишівської сільської ради «Про встановлення туристичного збору на території Станишівської сільської ради»

Дата: 28.04.2021 16:45

Проект рішення Станишівської сільської ради «Про встановлення туристичного збору на території Станишівської сільської ради» розроблено фінансовим відділом  Станишівської сільської ради. Основною метою прийняття регуляторного акта є врегулювання правовідносин між органами місцевого самоврядування, органами державної фіскальної служби, громадянами та суб’єктами оподаткування в процесі нарахування та сплати туристичного збору з ціллю поповнення дохідної частини бюджету територіальної громади для фінансування місцевих бюджетних програм і розвиток соціальної інфраструктури громади.

Проект регуляторного акта і аналіз регуляторного впливу до нього розміщено  за  наступним посиланням «Про встановлення туристичного збору на території Станишівської сільської ради».

Запрошуємо Вас до співпраці щодо внесення зауважень та пропозицій до даного  проекту регуляторного  акта за адресою: с. Станишівка, вул. Кооперативна, 3, тел. 52-86-40 - виконавчий Станишівської сільської ради та на електронну скриньку stansilrada@ukr.net. Пропозиції та зауваження приймаються протягом 1 місяця з дати опублікування даного повідомлення.