Відкриття ЗДО «Джерельце» у с. Зарічани

Дата: 07.12.2020 13:37

Фото без описуВідкриття закладу дошкільної освіти в с. Зарічани, де проживає близько 3000 жителів, стало довгоочікуваною подією. Це стало можливим завдяки  децентралізації, співпраці регіональної влади та органів місцевого самоврядування. З 2016 року розпочалося будівництво типового приміщення дитячого садка за рахунок коштів державної субвенції та місцевого бюджету Станишівської сільської ради .

7 грудня 2020 року відбулося урочисте відкриття Зарічанського закладу дошкільної освіти «Джерельце». На свято завітали почесні гості: голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, голова Житомирської РДА Юрій Оханський, керівництво підрядної організації-забудовника, депутати районної та місцевої рад.

Сільський голова Юрій Матвійчук привітав батьків, дітей, колектив закладу з визначною подією, подякував та вручив нагороди усім, хто доклав зусиль і праці в будівництво та оснащення нового приміщення садочка. Керівнику закладу Оксані Красніцькій сільський голова вручив фабрику для друку.

Сьогодні 52 дошкільники отримали доступ до якісної освіти. Створено доступ для дітей з особливими освітніми потребами.

Слід відмітити те, що керівництвом ОТГ враховані потреби батьків і діти зможуть перебувати у закладі 12 годин – з 7.00 до 19 год.

Якісна дошкільна освіта є запорукою успішного навчання у школі.

У закладі дошкільної освіти «Джерельце» створені всі умови для виховання, розкриття здібностей та всебічного розвитку дитини-дошкільника.