Щосереди приватний нотаріус проводить безкоштовні он-лайн консультації в адмін. приміщенні Станишівської сільської ради.

Дата: 30.09.2020 16:41

Нова безоплатна послуга, яка була запроваджена Центром надання адміністративних послуг з 03.06.2020 року, активно набирає обертів. Щосереди з 8.30 до 10.00 години в адміністративному приміщенні Станишівської сільської ради, відповідно до попереднього запису, проводяться онлайн-консультації приватним нотаріусом при взаємодії з адміністратором ЦНАПу.

Для громадян важливо оперативно отримати консультації та відповіді на питання, які потребують термінового вирішення по питаннях спадщини, заповіту, дарування тощо.

Сьогодні 30 вересня 2020 року негода не стала на заваді по отриманню громадянами  он-лайн послуг, а саме було надано консультації жителям громади по оформленню спадщини, видача дублікатів документів та реєстрації права власності на земельну ділянку....

Попередній запис можна здійснити за телефоном (094)8249814, або безпосередньо в адміністративному приміщенні Станишівської сільської ради за адресою: с. Станишівка, вул. Кооперативна, 3, кабінет № 1.

Виконком сільської ради