Вітання сільського голови вихователям і всім працівникам дошкільних установ Станишівської громади!

Дата: 25.09.2020 17:02

Шановні вихователі
і всі працівники дошкільних закладів
Станишівської громади!

Щиро вітаю вас  з професійним  святом! Щодня  ви віддаєте  тепло сердець дітям, щасливе дитинство і  подальша доля яких  залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до їх внутрішнього світу. З допомогою своїх вихователів дошкільнята  пізнають  навколишній світ, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.
Вітаючи вас, шановні  працівники дошкільної освіти,  висловлюю щирі слова вдячності за щоденну самовідданість,  терпіння, мудрість, наполегливість і високий професіоналізм у вихованні  підростаючого покоління громади та служіння улюбленій справі.

Бажаю вам міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення мрій. Нехай ваше  життя буде сповнене енергією та  любов`ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних. Ми упевнені, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день вихованців в дитячих  садках на день радості і щастя!
З повагою,
сільський голова  Юрій Матвійчук