Вітання сільського голови Станишівської сільської ради з Днем села Ліщин та з Різдвом Пресвятої Богородиці!

Дата: 21.09.2020 13:47

Фото без опису21 вересня село Ліщин Станишівської ОТГ святкує День села!

Шановні жителі та гості села Ліщин, я вірю, що Ваше бажання змінити своє життя на краще, готовність працювати, а головне – небайдужість зроблять його процвітаючим населеним пунктом Станишівської об’єднаної територіальної громади. День народження рідного села – це свято всіх його жителів, хто в ньому народився і виріс, хто там живе і працює сьогодні.
Я бажаю, щоб у Вашому селі Ліщин завжди панував мир, добробут, суспільна злагода, взаємна повага та довіра.
Нехай село Ліщин процвітає, щастя та добробут живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та небайдужу громаду!

Також вітаю сьогодні всіх мешканців та гостей Станишівської об’єднаної територіальної громади з Різдвом Пресвятої Богородиці!  Нехай велич і чистота цього свята подарують Вам радість і щастя, а віра стане міцнішою. Бажаю, щоб в житті завжди було місце для великих і маленьких чудес. З Різдвом Пресвятої Богородиці!

З найкращими побажаннями,

сільський голова                                            Юрій МАТВІЙЧУК