Станишівська громада
Житомирський район, Житомирська область

Станишівка святкує


У день Казанської Богоматері завжди йде дощ. Якщо на Казанську небо заплаче, то слідом за дощем і зима прийде.
«До Казанської не зима, з Казанської не осінь».
В цей день намагалися весілля зіграти, бо вважалося: «Хто на Казанській одружиться, щасливий буде». «Якби всякому до вподоби наречену, так би й царства небесного не треба».
«З Казанської мороз невеликий, та стояти не велить». Перелом погоди. З цього дня «скаче Морозко по ялиночках, по берізочках, по сухих берегах». Перші приморозки.

4 листопада отець Володимир провів богослужіння в Свято-Миколаївській церкві села Станишівка.
По завершені Божественної літургії з привітаннями до настоятеля церкви та найкращими побажаннями до прихожан звернувся сільський голова Матвійчук Ю.В. – привітав всіх зі святом та побажав заступництва Божої Матері, доброти, мира та взаємодопомоги. Сільський голова пообіцяв і в подальшому підтримку церкві, згадавши про добру справу - ремонт каплички, освячення якої відбулося на святкування 400-річчя села Станишівка.
Сьогоднішнє свято на честь чудотворної Казанської ікони Божої Матері може стати у великій нагоді. Воно повинно нагадати усім нам головний історичний урок: справжнє відродження України можливе лише за умови переосмислення свідомості всього народу, переміни розуму на загальнонаціональному рівні.

 « повернутися до списку новин