У селі Станишівка відбувся турнір з міні-футболу присвячений 404 річниці з дня заснування села Станишівка!

Дата: 07.09.2020 14:35

У святковому змаганні, яке відбулося на міні-футбольному полі села Станишівка 05.09.2020 року, брали участь 4 команди, 2 команди в категорії юнацтво, 2 команди в категорії 35+.

Позитивний настрій та доброзичливість створювали особисту  атмосферу взаємопідтримки, незважаючи на безкомпромісну та запеклу боротьбу. Перемоги та програші зустрічались з однаковою   повагою до майстерності гравців,  на турнірі панував  дух корпоративної єдності. Дівчата «зразкового» аматорського танцювального колективу «Вікторія» організували танцювальну групу підтримки та вносили жіночу краплину краси у турнір чоловічої мужності. Окрім того свою вокальну підтримку дарували «народний» вокальний гурт «Камертон» БК с. Зарічани, керівник Марина Губанова та Ольга Невмержицька БК с. Станишівка.

Перше місце: серед юнацької категорії посіла ФК с. Станишівка з рахунком 7:3, серед категорії 35+ ФК с. Станишівка з рахунком 5:2.

Вирішальні голи в ворота суперників забили:

Юнацька категорія:

ФК с. Станишівка – Гаврилюк Дмитро (3), Бабич Влад (2), Юрченко Давид, Гаврилюк Даня

ФК с. Піски – Окружко Юрій (3)

Категорія 35+:

ФК с. Станишівка – Матвійчук Юрій (2), Попович Віктор, Фешенко Микола, Секрет Андрій

ФК с. Піски – Тиндюк Валентин, Отець Дмитрій

Було визначено в номінації «кращий гравець» наступних гравців:

Юнацька категорія: ФК с. Піски – Окружко Юрій, ФК с. Станишівка – Гаврилюк Дмитро

Категорія 35+: ФК с. Піски – Дмитро Грицай, ФК с. Станишівка – Попович Віктор

Переможці отримали дипломи та медалі.

«Я радий, що  турнір приніс  почуття задоволення та гордості. Вдячний всім учасникам за участь та підтримку. Ми не тільки вміємо працювати, ми вміємо чудово організовувати дозвілля. З Днем села всіх жителів та гостей села Станишівка. Будьте щасливі у своїй громаді та країні!» – зазначив   сільський голова Станишівської сільської ради Юрій Матвійчук.