Конкурс на заміщення вакантних посад до Станишівської сільської ради

Дата: 04.09.2020 11:56

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади - спеціаліст відділу освіти Станишівської сільської ради.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра. Без вимог до стажу роботи. (Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов праці вакантної посади надаються керуючим справами виконавчого комітету Голубович Л.І.)

Документи необхідні:

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа, який посвідчує особу;

- трудову книжку або її копію.

Також можна подати інші документи, які підтверджують професійні та моральні якості конкурсанта.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у порядку визначеному Законом України "Про запобігання корупції".

За довідками та для подання документів звертатися за адресою: с. Станишівка, вул. Кооперативна, буд. 3 (каб. № 6) , Житомирського району, тел. (0412) 51-99-45, 51-94-06.

Документи приймаються на протязі 30 календарних днів з дня опублікування даного оголошення.