УВАГА!!! З 1 липня 2020 року змінено умови призначення допомоги на дітей одиноким матерям.

Дата: 01.09.2020 13:37

Фото без описуЗ 1 липня 2020 року набрав чинності Закон України від 02.06.2020р. № 646-ІХ «Про внесення змін до деяких Законів України щодо підвищення соціальних гарантій окремих категорій осіб», який передбачає призначення допомоги на дітей одиноким матерям в таких же умовах, що і малозабезпеченим сім’ям.

Тобто, з липня 2020 року не мають права на отримання допомоги на дітей одиноким матерям, якщо працездатні члени сім’ї:

• не працюють;
  • не служать;
  • не навчаються за денною формою навчання протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням допомоги (крім осіб, які перебувають на обліку в центрі зайнятості не порушують законодавство про зайнятість щодо сприяння своєму працевлаштуванню; осіб, які доглядають за дітьми до досягнення ними трирічного віку або потребують догляду протягом часу, визначеного у медичному висновку, але не більше ніж до досягнення ними шестирічного віку; осіб, які доглядають за особами з інвалідністю, особами похилого віку та надають соціальні послуги).

Також,  передбачається врахування майнового стану членів сім’ї (під час звернення за допомогою необхідно обов’язково заповнювати розділ в декларації про наявність у власності житла та транспортних засобів).