Повідомлення про повторну процедуру проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації

Дата: 20.07.2020 16:49

Станишівська сільська рада повідомляє, що в зв’язку з карантином не відбулись громадські слухання, які були намічені на 29.06.2020р. (для врахування громадських інтересів) щодо «Детального плану території  земельних ділянок по майдану Бердичівському, 5а, 5г, 5д, 5е, в селі Зарічани  Житомирського району Житомирської області».

Тому громадські слухання по даному  питанню будуть проведені 18.08.2020р. об 11: 00 годині ранку на ділянці проектування з дотриманням всіх карантинних заходів за адресою:  с.Зарічани, майдан Бердичівський, 5а  Житомирського району, Житомирської області.

З проектом містобудівної документації можна ознайомитися на сайті Станишівської сільської  ради stansi1rada@ukr.net. та в адміністративному приміщенні сільської ради за адресою:

12430, Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Станишівка,

вул. Кооперативна, буд. 3.

За вказаною адресою також приймаються  пропозиції громадськості щодо проекту детального плану території.