До 31 липня 2020 року приймаються проєктні пропозиції для прийняття участі в Бюджету участі

Дата: 12.07.2020 19:56

Ви хочете змінити свій населений пункт? Немає нічого незвичайного, що можна було б показати друзям? Тоді ця інформація для вас. Абсолютно кожний житель, що зареєстрований в Станишівській громаді може зробити свій населений пункт  комфортнішим.

Вже третій рік в громаді діє бюджет участі.

За цей час 11 проєктів жителів громади перемогли: 7  реалізовані, а 4 проєкти в процесі  реалізації.

За перший рік було придбано у Зарічанську ЗОШ І-ІІ ст.. сучасну комп’ютерну техніку, огороджено кладовище в с.Бистрі, придбано та встановлено дошки оголошень в с.Станишівку, с.Бистрі, с.Слобода-Селець, проведено благоустрій центральної частини с.Туровець, проведено капітальний ремонт частини Будинку культури  в с.Ліщин, придбано та встановлено спортивні тринажери   в с.Лука пров.Дитячий, 1-а.

У 2019 році  перемогли ще п'ять проєктів, 3 з яких  яких в процесі втілення. Реалізовано два, а саме:

•   Сучасний фітнес зал  в приміщенні спортивного залу Луківської ЗОШ І-ІІІ ст., але у зв’язку з будівництвом школи, інвентар знаходиться у приміщенні клубу с.Млинище.
  • Сучасний комп’ютерний клас в Ліщинській ЗОШ І-ІІІ ст. на завершальному етапі реалізації.

Згідно Положення про бюджет участі (громадський бюджет) в Станишівській сільській раді, затвердженого рішенням 24 сесії 7 скликання від 11.04 2019 року №839 та протоколів координаційної ради  з впровадження бюджету участі (громадського бюджету) на території Станишівської сільської ради обиратимуть  6 проєктів на суму не більше  300 000грн. кожний.

БЛАНК-ЗАЯВКА НА ПРОЕКТНУ ПРОПОЗИЦІЮ

Автори проєктів можуть звертатися за консультацією стосовно визначення вартості (кошторису) проєкту та з інших питань щодо заповнення форми проєкту за тел.: 51-99-45

Проєктом є план дій, комплекс робіт, задум, ідея, викладені у вигляді описання з відповідним обґрунтуванням, розрахунками витрат (проектно-кошторисна документація, накладні та інші фінансові документи), кресленнями (картами, схемами), фотографіями, що розкривають сутність задуму та можливість його практичної реалізації коштом бюджету громади.

Подані для фінансування коштом громадського бюджету проєкти мають відповідати вимогам, визначеним у Положенні про бюджет участі.

Виконком сільської ради