Зустріч-нарада з впровадження ПК «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»

Дата: 03.07.2020 15:14

Фото без описуЗ метою створення належних умов для надання послуг соціального характеру мешканцям ОТГ та підвищення якості їх надання, 3 липня 2020 року за ініціативи керівництва Департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА на базі Станишівської сільської ради, проведено робочу зустріч-нараду з впровадження програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

В роботі зустрічі-наради прийняли участь заступник директора Департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА Василь Павлюк, директор Житомирського обласного центру по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат Валерій Василівськийголовний спеціаліст відділу сімейної, гендерної політики та по роботі з ОТГ Департаменту праці, соціальної та сімейної політики Житомирської ОДА Наталія Магуй, координатор благодійного Фонду Lumos у Житомирській області Наталія Шигонська, начальник управління праці та соціального захисту населення Житомирської РДА Людмила Вакулюк та представники Станишівської, Оліївської, Глибочицької об’єднаних територіальних громад.

Основними питаннями для  обговорення були:

• прийом та передача документів від громадян до УПСЗН ЖРДА на призначення усіх видів соціальних допомог, житлових субсидій і пільг за місцем проживання громадян;
  • придбання спеціально обладнаного автомобіля для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю;
  • прийняття участі у Проекті «Розвиток соціальних послуг» де особлива увага була приділена питанням розвитку соціальних послуг з денного догляду дітей з інвалідністю та осіб  з інвалідністю та супроводу під час інклюзивного навчання.

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)