Монетизація пільг за проїзд по Станишівській громаді

Дата: 30.06.2020 17:02

Згідно рішення 35-ї сесії 7-го скликання від 25.06.2020 року  «Про затвердження Програми компенсації  виплати за пільговий проїзд окремих категорій  громадян у готівковій формі з оплати проїзду  усіма видами транспорту загального користування на міських,  приміських та міжміських маршрутах на 2020 рік» буде проводитись щоквартальна  готівкова виплата компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян (які зареєстровані на території Станишівської сільської ради ) у готівковій формі  слідуючим категоріям громадян:

Перелік категорій, яким буде проведена компенсація за пільговий проїзд у готівковій формі

особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 1 (І група)

учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, віднесених до категорії 1,2,3

діти віком від шести років, потерпілих від Чорнобильської катастрофи, яким встановлено інвалідність, пов’язану з Чорнобильською катастрофою

учасники бойових дій

особи, які отримали інвалідність внаслідок війни (І група)

особи, які отримали інвалідність внаслідок війни (ІІ, ІІІ група)

діти віком від шести років з багатодітних сімей

ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани Національної поліції, ветерани податкової міліції, ветерани державної пожежної охорони, ветерани Державної кримінально-виконавчої служби, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Держспецзв’язку

батьки військовослужбовців, які загинули чи померли або пропали безвісти під час проходження військової служби

діти з інвалідністю віком від шести років

особи, з інвалідністю (І групи)

особи, з інвалідністю (ІІ, ІІІ групи)

Готівкові виплати здійснюються шляхом перерахування коштів громадянам на поточні рахунки пільговиків, відкритих в банківських установах, на підставі поданої заяви на ім’я сільського голови,  з наступним переліком документів:

- копія паспорту;

- копія ідентифікаційного номеру;

- копія пільгового посвідчення;

- копія пільгових посвідчень дітей з багатодітної сім’ї (для багатодітної сім’ї);

- копія довідки МСЕК (для осіб з інвалідністю);

- копія медичного висновку (для дитини з інвалідністю віком від шести років);

- копія свідоцтва про народження дітей (для дітей з інвалідністю, дітей з багатодітної сім’ї від шести років);

- на дітей з багатодітних сімей (від шести років) та дітей з інвалідністю (від шести років) заява на компенсацію виплат за пільговий проїзд у готівковій формі подається одним з батьків дітей.

Заяву з відповідними копіями документів можна надати  до Станишівської сільської ради (відділ соціального захисту) та  до в.о. старости по відповідних населених пунктах громади.

Телефон для довідок 51-99-45.

Виконком сільської ради