Результат засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Станишівської сільської ради

Дата: 23.06.2020 15:38

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» (зі змінами від 12 червня 2020 року № 480), комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій сільської ради, враховуючи показники епідемічної ситуації на території області, та сільської ради, 23 червня проведено засідання, на якому прийняті наступні рішення:

1. Подовжити дію карантину, встановленого постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” до 31 липня 2020 року.

2. На період дії карантину робота органів місцевого самоврядування розпочинається о 8.00 год., в тому числі в відділі ЦНАП сільської ради.

3. На період дії карантину забороняється:

1) перебування в громадських будинках і спорудах, громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно;

2) перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

3) самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;

4) відвідування закладів освіти її здобувачами в групах більше 10 осіб, крім участі у державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, зовнішньому незалежному оцінюванні, вступних випробуваннях, єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні, атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів “КРОК;

5) проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів за участю більше однієї особи на 5 кв. метрів площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі), де проводиться захід. Організатор заходу відповідальний за дотримання фізичної дистанції між учасниками не менше ніж 1,5 метра;

6) діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку;

4. Посилити контроль за дотримання населенням карантинних норм в приміщеннях та місцях скупчення населення (магазини, зони відпочинку), дотримання соціальної дистанції між громадянами, використання дезінфікуючих засобів;

5. Заборонити діяльність закладів, які надають послуги з розміщення.

6. Закладам громадського харчування, ресторанного бізнесу та кафе надавати послуги з харчування лише на відкритих (літніх) майданчиках просто неба, з дотриманням вимог постанов Головного санітарного лікаря України від 09.05.2020 № 18 та від 02.06.2020 № 32.

7. Проводити релігійні заходи, богослужіння за умов дотримання карантинних норм.

Термін – до стабілізації епідемічної ситуації на території сільської ради

8. Забезпечити щоденний моніторинг епідемічної ситуації, у випадку її ускладнення на відповідній території невідкладно ініціювати проведення позачергових засідань комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо коригування протиепідемічних заходів.

Термін – невідкладно

9. Мобільний групі продовжити перевірку роботи магазинів щодо дотримання заходів запобігання поширенню коронавірусної інфекції
COVID-19. У разі виявлення порушень надавати пропозиції щодо зупинки діяльності цих об'єктів.

Термін – невідкладно

10. Дільничним офіцерам поліції відділення поліції Житомирського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Житомирській

області  (Стяжкін О.Ю., Павлюк В.Ю.) (за згодою) посилити контроль за дотриманням карантинних заходів.

Термін – невідкладно

11. КНП «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Станишівської сільської ради (Івчук В.В.), спільно з
ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України
» (за згодою) надавати інформацію про показники ознак епідемічної ситуації в сільській раді керівнику робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Станишівської сільської ради, спричиненої розповсюдженням коронавірусної інфекції COVID-19.

Термін – щоденно