З Днем медичного працівника!

Дата: 21.06.2020 09:57

Дорогі медичні працівники! Щиро вітаю Вас із професійним святом Днем медичного працівника. Висловлюю вам особливу повагу та вдячність за Вашу щоденну виснажливу працю. Ви присвятили своє життя нелегкій та відповідальній, а водночас найгуманнішій і благородній професії. В будні і свята ви стоїте на сторожі життя та здоров'я жителів нашої громади. Ваш високий професіоналізм, чуйність і доброта приносять свої плоди у зміцненні здоров'я наших громадян.

За реалізацію державної політики в галузі охорони здоров’я, значний особистий внесок у розвиток і модернізацію медичної галузі, професіоналізм в роботі, сумлінну працю та з нагоди професійного свята були нагороджені:

• Подякою Житомирської обласної державної адміністрації  - лікар загальної практики сімейної медицини КНП «АЗПСМ» с.Ліщин Петрович Марія Василівна,
  • Грамотою Станишівської сільської ради – лікар загальної практики сімейної медицини КНП «АЗПСМ» с.Станишівка Чумак Світлана Михайлівна,
  • Грамотою Станишівської сільської ради – завідувачка ФАП с.Слобода-Селець Янович Світлана Василівна,
  • Грамотою Станишівської сільської ради – молодша медична сестра АЗПСМ с.Зарічани Карпюк Ольга Петрівна,
  • Грамотою Станишівської сільської ради – молодша медична сестра АЗПСМ с.Піски Карпунець Світлана Іванівна.

Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю й від усієї душі зичу міцного здоров'я, успіхів у роботі, сімейних гараздів, щастя, благополуччя. Нехай ваша нелегка праця, яка повертає людям здоров'я, приносить вам  радість та людське щастя!

З повагою Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук