Вітання сільського голови Станишівської сільської ради з Всесвітнім днем вишиванки!

Дата: 21.05.2020 10:47

Фото без описуШановні жителі та мешканці Станишівської об'єднаної територіальної громади!

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Його святкують щороку в третій четвер травня (цього року припадає на 21 травня). Свято самобутнє і самодостатнє, воно не прив'язане до жодного державного чи релігійного свята. Цього дня кожен охочий може долучитись до святкування, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.

І дуже приємно, що кожного нового року все більше жителів планети долучається до свята одягнувши вишиванку. Все більше організацій долучаються до флешмобів приурочених вишиванці.

Отож, вітаю всіх з Днем вишиванки!

Бажаю усім нам побільше  кольорових візерунків у житті та яскравих кольорів у душі!  І нехай українська вишиванка єднає усіх українців світу та оберігає від усього лихого!

Традиційно, цього дня в Станишівській ОТГ всі працівники апарату і члени виконавчого комітету прийшли в українській вишитій сорочці.