Вітаємо з Днем праці та весни!

Дата: 01.05.2020 09:22

1 травня 2020 року Україна 101-й раз офіційно відзначатиме День солідарності трудящих, або День праці і весни, який разом з нами святкують у 143 країнах світу.

Помилкою буде вважати, що традиція ця вкоренилася в Україні зі встановленням радянської влади і входженням до складу СРСР. Перший мітинг відбувся у Львові ще 1 травня 1890 року водночас із подібними акціями у Франції, Великій Британії, Іспанії, Данії, Італії. Робітники вимагали поліпшення умов праці, встановлення 8-годинного робочого дня, виступали за міжнародну солідарність, протестували проти мілітаризму.

Першотравневе свято зміцнює наші надії на покращення добробуту кожної родини, на краще життя. Від щирого серця бажаємо всім довгих років життя, міцного здоров’я, добра та злагоди в родинах, добробуту, натхнення у праці та відпочинку на благо своєї сім’ї та усієї України.

Виконком сільської ради