Станишівська територіальна громада

Розпочалися підготовчі роботи до Реконструкції Луківської ЗОШ І-ІІІ ст

Дата: 30.04.2020 20:01

Після тривалого виготовлення документів, декількох оголошених тендерних закупівель розпочалися підготовчі роботи до Реконструкції Луківської ЗОШ І-ІІІ ст. Це надзвичайно важливий об'єкт для Станишівської громади, адже з 5 загальноосвітніх шкіл, лише Луківська школа має не достатньо привабливий вигляд й не можливість проведення будь-якого ремонту. Таким чином сільською радою було замовлено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію школи. До існуючого спортивного залу (найкращого в районі) буде добудовано два поверхи сучасної школи з всіма новітніми рішеннями. Також поряд будуть розміщені зони дитячого відпочинку, для молоді та футбольний майданчик з штучним покриттям.

Виконком сільської ради