Станишівська територіальна громада

До уваги жителів громади! Обмежувальні заходи на період Великодніх свят та поминальних днів на території Станишівської ОТГ.

Дата: 09.04.2020 11:54

У зв’язку з необхідністю дотримання заходів безпеки та з метою запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2020 року № 255, протокольних рішень за результатами селекторної наради під головуванням Президента України В.О. Зеленського за участю Прем’єр-міністра України, яка відбулася 25.03.2020 року, щодо питань, пов’язаних із запобіганням виникненню, поширенню, локалізацією та ліквідацією спалахів епідемій та пандемій коронавірусної хвороби розпорядженням сільського голови №67 від 08.04.2020 року на території Станишівської ОТГ вводяться обмеження для відвідування Великодніх служб в церквах та кладовища в провідні дні в період з 18.04.2020 по 27.04.2020.

Рекомендується представникам релігійних конфесій (священнослужителям) на території громади дотримуватись обмежувальних заходів на період Великодніх свят та поминальних днів щодо заборони проведення масових релігійних заходів.

Виконоком  сільської ради.