На території Станишівської громади організовано облік та допомога одиноким непрацездатних інвалідам та пенсіонерам.

Дата: 25.03.2020 21:12

Згідно розпорядження Станишівського сільського голови Юрія Матвійчука на території громади організовано облік одиноких  непрацездатних інвалідів, пенсіонерів та інших мало захищених верств населення. Станом на 25 березня 2020 року на обліку перебуває 110 осіб.  12 робітників Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян Житомирського району спільно з працівниками сільської ради вживають заходи щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності з метою зниження ризику їх зараження. За рахунок сільської ради соціальні працівники  будуть забезпечені засобами дезінфекції та індивідуального захисту.

В разі  наявності інформації щодо необхідності допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим мало захищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності просимо звертатись до в.о. старост та  до Відділу соціального захисту сільської ради за тел..51-99-45.

Якщо у Вас є можливість і  Ви хочете допомогти даним категоріям громадян звертайтесь за тел. 51-99-45.

Виконком сільської ради