Станишівська ОТГ посідає 15 місце по Україні серед 128 громад, згідно проведеного аналізу окремих показників фінансової (бюджетної) діяльності об’єднаних громад за 2019 рік.

Дата: 22.03.2020 16:08

Процес об’єднання територіальних громад перебуває у надактивній фазі, що обумовлено необхідністю завершення в поточному році процесу формування спроможних громад на всій території України. Як і раніше, одним із актуальних питань залишається фінансовий аспект функціонування об’єднаних територіальних громад. За підсумками 2019 року експерти провели чергову оцінку окремих показників фінансової (бюджетної) діяльності об’єднаних громад.

Станишівська ОТГ посідає 15 місце по Україні серед 128 громад з чисельністю населення від 10 000 до 15000 чоловік, згідно  проведеного аналізу окремих показників фінансової (бюджетної) діяльності об’єднаних громад за 2019  рік.

Фото без опису                                                                         Використана інформація з сайту https://decentralization.gov.ua/news/12192.

Виконком сільської ради