УВАГА! Не спалюйте суху рослинність та сміття!

Дата: 20.03.2020 13:46

Шановні жителі  Станишівської громади!

Щороку, особливо навесні і восени, ми невтомно нагадуємо вам про небезпеку, яку несе за собою спалювання сухої рослинності чи сміття і, відповідно, про заборону такого "господарювання". Та, на жаль, із року в рік маємо одне й те саме: полум'я, що народжується з людських рук, виривається на волю - летить полями, садками та обійстями. В повітря здіймається купа небезпечних хімічних сполук, які потім осідають в наших легенях і стають причиною тяжких захворювань, що, до слова, в нинішній період може "зіграти на руку" нещадному коронавірусу.

Подивіться на світлини під дописом.

Вражаюче?

"Цього зі мною не може бути! Я контролюю своє багаття!", - скажете. Мабуть. Проте. Коли підпалюєте сміття чи сухостій - маєте бути готовим до "зарплатні".

Лише за вчора та сьогодні  пожежі відбулися в с.Скоморохи, с.Грабівка, с.Мошківка.

У селі  Мошківка  вогонь з  присадибної ділянки перекинувся на житловий будинок, внаслідок чого будинок  пвністю згорів на не придатний для проживання.

У Грабівці недбале спалювання сміття  призвело до великої пожежі.

У Скоморохах теж горів сухий очерет.

Біда…

До кінця цього тижня очікується суха погода і значно зростає ймовірність швидкого поширення вогню по сухій рослинності.

Шановні, пам'ятайте, що в кожному селі вистачає покинутих дерев'яних будинків, ділянок із сухою травою чи очеретом, які спалахнуть - не зупиниш.

"Господарі" та "господині"! Не треба задля примарного порядку біля своєї хати палити села, адже будинок, поглинутий неспинною стіною вогню, може виявитися Вашим!

Виконком сільської ради