Прийняті заходи щодо запобігання поширенню на території Станишівської сільської ради  коронавірусу COVID-19

Дата: 12.03.2020 11:37

12 березня 2020 року відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Станишівської сільської радиГоловним питанням, яке розглядали було   вжиття заходів щодо запобігання поширенню  на території Станишівської сільської ради  коронавірусу COVID-19.

Враховуючи погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації по захворюваності на коронавірус, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.03.2020р. №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації №183 від 11.03.2020р. грунтуючись на рекомендації МОЗ України та з метою профілактики поширення коронавірусу було вирішено :

1.Призупинити з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на території  Станишівської сільської ради:

-  навчальний процес у  закладах освіти та дошкільних навчальних закладах;

- проведення культурно-масових заходів, вести обмеження на проведення масових заходів, у яких заплановано участь 50 і більше осіб, за винятком  заходів державної та місцевої необхідності.

3. Дозволити проведення спортивних заходів без глядачів та за умови проведення на відкритому просторі.

4.Керівникам закладів забезпечити недопущення до роботи  працівників з ознаками інфекційного захворювання.

Виконком сільської ради