Засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Станишівської сільської ради

Дата: 06.03.2020 11:09

Фото без опису05 березня 2020 року відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Станишівської сільської ради. Головним питанням, яке розглядали було затвердження персонального складу тимчасової надзвичайної протиепідемічної комісії на території Станишівської сільської ради та затвердження плану протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню випадків COVID19, спричинених коронавірусом 2019-пCoV на території Станишівської сільської ради.

Враховуючи погіршення санітарно-епідеміологічної ситуації по захворюваності на коронавірус та у зв’язку із зареєстрованим випадком коронавірусу в Україні, грунтуючись на рекомендації МОЗ України та з метою профілактики поширення коронавірусу обмежити проведення масово-культурно-розважальних заходів на території Станишівської ОТГ (школи, садочки, клуби тощо) з 07 березня 2020 року терміном на один місяць.

План протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню випадків COVID19, спричиненої коронавірусом 2019-пCoV на території Станишівської сільської ради

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)