Вітали довгожителів громади з Днем народження.

Дата: 05.03.2020 12:05

04 березня 2020 року представники Станишівської сільської ради привітали  гр.Косіка Андрія Олександровича, жителя с.Слобода-Селець з 92-річним Днем народження. Побажали йому міцного здоров’я, теплоти та затишку в родині, щоб кожен день  життя був наповнений яскравими і щасливими подіями.
І, звичайно, не обійшлося без подарунків. Іменинник отримав квіти, вітальну листівку та повідомлення, що відповідно до розпорядження сільського голови йому, як старожилу громади, виділено матеріальну допомогу, яку  незабаром він отримає через відділення Укрпошти.

Протягом січня-березня 2020 року по Станишівській громаді  день народження у 17 довгожителів, яким виповнилось 90 і більше років. Згідно розпорядження сільського голови Юрія МАТВІЙЧУКА  та відповідно до затвердженого Положення про надання одноразової грошової допомоги, у  березні вони всі  отримують кошти на відкриті розрахункові рахунки в банківський установах, або через відділення зв’язку  Укрпошти.

Виконком сільської ради