ВІДБУЛИСЬ ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ ПО ПРИЄДНАННЮ ГРОМАД МИРОЛЮБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТА КОДНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ до СТАНИШІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 20.12.2019 09:38

Фото без опису19 ГРУДНЯ 2019 РОКУ В ПРИМІЩЕННІ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ СЕЛА СТАНИШІВКА ВІДБУЛИСЬ ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ ПО ПРИЄДНАННЮ ГРОМАД МИРОЛЮБІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ТА КОДНЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

На громадському обговоренні були присутні Голова Житомирської районної державної адміністрації Оханський Юрій Миколайович, Сільський голова Миролюбівської сільської ради Карбовський В.Б. та представники Миролюбівської громади, Сільський голова Коднянської сільської ради Бовсунівська Н.Ф. та представники Коднянської громади,  Представники Іванківської сільської ради Андрушівського району
Від засобів масової інформації був присутній головний редактор газети «Сільське життя» Івановський В.В.
У громадському обговоренні прийняло участь 70 жителів Станишівської ОТГ.
ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ПРОЙШЛО З НАСТУПНИМ ПОРЯДКОМ ДЕННИМ

1.Обрання головуючого, секретаря та членів лічильної комісії.

2.Затвердження регламенту громадського обговорення (слухання).

3.Розгляд ініціативи та пропозиції Миролюбівської сільської ради Житомирського району Житомиської області про добровільне об’єднання територіальної громади Миролюбівської сільської ради в складі населених пунктів с. Миролюбівка, с. Леонівка, с. Червоний Степок до Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області з центром у с. Станишівка.

4.Розгляд ініціативи та пропозиції Коднянської сільської ради Житомирського району Житомирської області про добровільне об’єднання територіальної громади Коднянської сільської ради в складі населеного пункту с. Кодня до Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області з центром у с. Станишівка.

5.Різне.

Головуючим обрано Станишівського сільського голову Матвійчука Ю.В.

За рішенням більшості голосів на громадських слуханнях було прийнято ініціативу та пропозиції Миролюбівської сільської ради Житомирського району Житомирської області про добровільне об’єднання територіальної громади Миролюбівської сільської ради в складі населених пунктів с. Миролюбівка, с. Леонівка, с. Червоний Степок до Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області з центром у селі Станишівка. («за» - 66 голосів, «проти» – 1 голос, «утрималось» - 3 голоси).

За рішенням більшості голосів на громадських слуханнях було прийнято ініціативу та пропозиції Коднянської сільської ради Житомирського району Житомирської області про добровільне об’єднання територіальної громади Коднянської сільської ради в складі населеного пункту с. Кодня до Станишівської сільської ради Житомирського району Житомирської області з центром у с. Станишівка(«за» - 64 голоси, «проти» – 0 голосів, «утрималось» - 3 голоси, 3 особи не приймали участі у голосуванні).

(Виконавчий комітет Станишівської сільської ради)